Naar jaarlijkse traditie organiseren Flash, Puur en Ziezo Magazine weer een indrukwekkende eindejaarsactie. Dit jaar kan iedereen winnen! Lees snel verder om de fantastische prijzen te ontdekken.

Hoe werkt het?

Easy peasy! Surf snel naar www.fpzeindejaarsactie.be, registreer je en maak kans op onze fantastische prijzen. Succes!

Wat je allemaal kan winnen

Benieuwd welke geschenken wij zoal onder onze boom hebben liggen voor jou? Dat zijn er heel wat! Van waardebonnen tot een een soundbar of een koffiemachine… Er is voor elk wat wils! Hou er wel rekening mee dat de prijzen willekeurig worden toegewezen aan de winnaars. Je kan dus niet kiezen welk item je graag zou hebben.


Prijzen:

  • 2 waardebonnen voor een lingerieset van Dacapo t.w.v. € 75  |  O’sesoir
  • 1 soundbar + subwoofer van Sony t.w.v. € 260  |  Exellent Heusden
  • 1 Delonghi koffiemachine t.w.v. € 500  |  VDS Electronics
  • 1 Odette Lunettes Parker M102 t.w.v. € 209  |  Optiek Vandecruys
  • 1 complete set om een biscuit te bakken t.w.v. € 50  |  Horta
  • 1 Icewatch t.w.v. € 150  |  Juwelier Tijskens
  • 2 waardebonnen t.w.v. € 125 voor fotoshoot |  Arte Di Loco
  • 4 waardebonnen t.w.v. € 50 voor geboortedrukwerk  |  Arte Di Loco
  • 1 houten kist met 6 flessen Ontañoñ Antalogia Rioja t.w.v. € 95 |  Dranken Gijbels
  • 3 duopakketten Koolputter 75 cl Zwart en Goud t.w.v. € 9,90  |  Dranken Gijbels
  • 1 Elektrische heggenschaar Stihl HSE 42 t.w.v. € 129 |  Tuincenter Michiels
  • 1 speelgoedkettingzaag Stihl t.w.v. € 22 |  Tuincenter Michiels
  • 1 gehoorbeschermer Stihl Concept 24 t.w.v. € 18.50  |  Tuincenter Michiels
  • 1 ketting met oorbellen en sjaal t.w.v €50 |  Leroli Fashion
  • 1 zonnebril van LIUJO t.w.v. € 130  |  Optiek Karine
  • 2 windlichten t.w.v. € 39  |  So Pure
  • 1 Feestpakket t.w.v. € 75  |  Baeten vinopolis
Waardebonnen:
  • 1 waardebon t.w.v. € 50 | Bloemenland
  • 1 waardebon t.w.v. € 40 | Bloemenland
  • 1 waardebon t.w.v. € 30  |  Bloemenland
  • 3 waardebonnen t.w.v. € 50  |  Marybelle
  • 4 waardebonnen t.w.v. € 49  |  Pastawinkel van Il Canniccio
  • 3 waardebonnen t.w.v. € 35  |  Jolien
  • 2 waardebonnen t.w.v. € 125  |  Gently
  • 2 waardebonnen t.w.v. € 50  |  Leroli Fashion
  • 4 waardebonnen t.w.v. € 50  |  Machinevriend
  • 2 waardebonnen t.w.v. € 50  |  Ine Brebels Juwelen
  • 3 waardebonnen t.w.v. € 50  |  Maluma Kinderschoenen
  • 5 waardebonnen t.w.v. € 50  |  Expert Schroeyen
  • 5 waardebonnen t.w.v. € 50  |  Ferme de Hesbaye
  • 1 waardebon t.w.v. € 50  |  Optiek Beckers
  • 5 waardebonnen t.w.v. € 25  |  Schoonheidsinst. Parfumerie An
  • 2 waardebonnen t.w.v. € 50  |  Juwelier Dries

Deelnemende handelaars

Er zijn maar liefst 28 handelaars die meewerken aan deze eindejaarsactie. Je ontdekt ze hieronder allemaal.

  • ARTE di LOCO | Smissestraat 4, Vorst-Laakdal | www.artediloco.be
  • Baeten Vinopolis | Weertersteenweg 181, Maaseik | wijnen-goyens.baetenvinopolis.be
  • Bloemenland | Grote Steenweg 10/1, Veerle-Laakdal |www.tuincentrumbloemenland.be
  • Dranken Gijbels | Schoebroekstraat 63, Paal| www.drankengijbelsnv.be
  • Dranken Gijbels | Emiel Van Dorenlaan 62, Genk | www.drankengijbelsnv.be
  • Exellent Heusden | Koolmijnlaan 179, Heusden-Zolder | www.exellentheusden.be
  • Expert Schroeyen | Everselkiezel 120, Heusden-Zolder | www.schroeyen.be
  • Ferme de Hesbaye | Rue de l’Eglise 16, Corswarem | www.ferme-de-hesbaye.be
  • Gently Cosmetics | Rijkelstraat 48, Heusden-Zolder | www.gently.be
  • Horta | Tessenderloseweg 84, Diest | www.horta.org
  • Jolien | O-L-Vrouwstraat 25/1, Heusden-Zolder | www.jolienkleding.be
  • Juwelier Dries | Don Boscostraat 26, Hechtel | www.juwelierdries.be
  • Juwelen Ine Brebels | Europalaan 75, Dilsen-Stokkem | www.inebrebels.be
  • Juwelier Tijskens | Opitterstraat 13, Bree | FB juweliertijskens
  • Leroli Fashion | Dorpsstraat 125, Heusden-Zolder | www.leroli-fashion.be
  • Machinevriend | Bieststraat 100, Heusden-Zolder | www.machinevriend.be
  • Maluma Kinderschoenen | Bosstraat 76, Maaseik | www.maluma.be
  • Marybelle | Stationsstraat 65, Lanaken | www.marybelle.be
  • O’ sesoir | Guido Gezellelaan 40, Heusden-Zolder | www.lingerie-osesoir.be
  • Optiek Beckers | Neerstraat 31, Tessenderlo | www.optiekbeckers.be
  • Optiek Karine | Brugstraat 75, Heusden-Zolder | www.optiekkarine.be
  • Pasta Il Canniccio | Kleuterweg 3, Heusden-Zolder | www.ilcanniccio.be
  • Schoonheidsinstituut-Parfumerie An | Sint-Janstraat 3  Paal | www.parfumerie-an.be
  • So Pure| Hasseltsestraat 54, Diest | FB sopurestore
  • Tuincenter Michiels | Westerlosesteenweg 81A, Herselt | www.tuincenter-michiels.be
  • Vandecruys Optiek | Meir 18, Eindhout-Laakdal | www.vandecruysoptiek.be
  • VDS Electronics | Breeërsteenweg 321, Kinrooi | www.vdselectronics.be
  • Wijnen Goyes by Baeten Vinopolis | Hasseltweg 39, Genk | wijnen-goyens.baetenvinopolis.be

DELEN